BAKALÁŘI

Konsolidace nejrozšířenějšího systému pro správu školní agendy do moderní webové aplikace

Realizace 05-2019 - stále probíhá

Použité technologie .NET Core, Vue.js, DevExtreme, Figma, Whimsical, MsSql

Logo of the firm in the blogpost

Naše hlavní úloha

Hlavním naším úkolem je postupný přepis jednotlivých navzájem provázaných aplikací z původních technologií (Delphi, Visual FoxPro apod.) do moderních webových standardů. To je pro nás hned několikerou výzvou.

Předně – vnímáme modernizaci Bakalářů jako příležitost podívat se na jejich fungování novýma očima. U konkrétních aplikací se proto vždy znovu zamýšlíme nad jejím smyslem, stávající logikou fungování i potřebami jejích uživatelů. Na základě důkladných analýz hledáme řešení, která danou aplikaci zjednoduší, zrychlí a zároveň udělají intuitivnější pro uživatele.

Přitom zároveň vždy musíme mít na paměti funkčnost a kompatibilitu s celým zbytkem systému. A v neposlední řadě společně se zadavatelem konzultujeme obtíže, s nímž se vývojáři systému potýkají. Tady využíváme naše zkušenosti z předchozích projektů a vášeň pro nové technologie, díky nimž můžeme doporučit vhodná moderní řešení. U aplikace Evidence úrazů jsme tak využili například Vue.js, Whimsical a prototypovací nástroj Figma, v dalších projektech budou Bakaláři využívat serverless služby Microsoft Azure.

Postupně tak pomáháme s na přerodem na moderní webovou aplikaci, s níž bude pro všechny radost pracovat.

Co dalšího jsme dělali?

Card image cap

#WEBOVÉ APLIKACE #ANALÝZY #SERVEROVÉ TECHNOLOGIE #UX/UI DESIGN

SOCIALBOA

Mission critical: Jak jsme aplikaci SOCIALBOA napojili na data z profilů na sociálních sítích, a pomohli tak rozjet inovativní startup v oblasti influencer marketingu

Card image cap

#WEBOVÉ APLIKACE #ANALÝZY #UX/UI DESIGN #SYSTÉMOVÉ INTEGRACE #IOT ŘEŠENÍ

Globalworx

Komplexní IoT systém na monitoring skladovacích podmínek s obrovským množstvím vstupů a nejnovějšími způsoby mobilního přenosu dat

Office image netglade ceo netglade ceo

Co můžeme udělat pro váš projekt?

JAN HOŘEJŠÍ, šéf

info@netglade.cz
+420 777 018 084

Office image netglade ceo

Co můžeme udělat pro váš projekt?

JAN HOŘEJŠÍ, šéf

info@netglade.cz
+420 777 018 084